Popis nagrađenih sajma AGRO ARCA 2021.

VELIKA NAGRADA AGRO ARCA 2019.
PAMETNA PČELARSKA VAGA - SMART BEE Matija Hržić, Ivan Vlainić, mentor
ZLATNA MEDALJA
KONDENZACIJSKA SUŠARA ZA VOĆE I POVRĆE Bojan Dominić, Energosistemi d.o.o.
SOLARNI-ELEKTRIČNI BICIKL SA HLADNJAKOM Tomislav Pokrajčić i Franjo Pokrajčić, Jeltom - poduzeće za proizvodnju gotovih tekstilnih proizvoda
iTHERAPY ECO Inga Kovačić Sindik, Kristalna ideja d.o.o.
BEESMOKE FORTE PIP d.o.o.
EKOMUNAL TEHNIX 16 m3 - SPECIJALNO KOMUNALNO VOZILO ZA SAKUPLJANJE, PRIJEVOZ I PRETOVAR KOMUNALNOG OTPADA

EKOMUNAL TEHNIX 7,5 m3 - SPECIJALNO KOMUNALNO VOZILO ZA SAKUPLJANJE, PRIJEVOZ I PRETOVAR KOMUNALNOG OTPADA

MOBILNA NAFTNA PUMPA 1000 LITARA – MNP 1000 TIP TEHNIX
Đuro Horvat, Tehnix d.o.o.
SENZORSKI SUSTAV ZA RANU ULTRAZVUČNU DETEKCIJU BILJNIH SIMPTOMA SUŠE doc. dr. sc. Dinko Oletić, Sveučilište u Zagrebu, Fakultet elektrotehnike i računarstva
METEOROLOŠKA STANICA Učenici: Marijo Marić, Luka Marijić, Patrick Supek, Zvonimir Zovko, Ivan Martinović, mentor, Srednja škola Ilok
PROIZVODI OD LJEŠNJAKA OPG Franjo Miser
LED SVJETILJKA E+ HB380 G Energy plus d.o.o.
HYBRID SOLAR POWER/THERMAL SYSTEM Dr. Husam Abdulrasool Hasan, Prof. Dato’ Ts. Dr. Kamaruzzaman Sopian
TECHNOLOGICAL PROCEDURE FOR OBTAINING LIQUID FERTILIZER AND SOIL IMPROVER FROM CALIFORNIAN WORMS Slobodan Vuksanovikj
AUTOMATIC FEEDER FOR FEEDING DOMESTIC AND WILD ANIMALS IN FREE BREEDING M. Gvozdenović, L. Rafailović, B. Grgur, Z. Trišović, T. Trišović, B. Jugović, Aqua Crystal d.o.o.
KRUTI ŠAMPON ZA JAČANJE KORIJENA KOSE Meliha Klopić Murtić, mag. bio. sc.
RAKETOPLAN NA DALJINSKO UPRAVLJANJE Branimir Belović, Mentor: Leonardo Belović, prof. Aeroklub Međimurje, II. Osnovna škola Čakovec
SREBRNA MEDALJA
SINBIOTSKI UČINAK PLEMENITE PEČURKE U JANJADI PASMINE LIČKA PRAMENKAKLA OD JANJADI Maja Popović, Željka Cvrtila, Matko Kardum, Goran Kiš, Saša Gale, Lidija Kozačinski, Mario Živković,Tomislav Mikuš, Amina Frković Porobija, Suzana Milinković Tur, Gordan Mršić, Bela Njari, Luka Pajurin, Nina Poljičak Milas, Ana Shek Vugrovečki, Miljenko Šimpraga, Branimira Špoljarić, Daniel Špoljarić, Silvijo Vince, Ksenija Vlahović, Ivona Žura Žaja, GEA-com d.o.o.
PAMETNA PODNICA ZA PČELE Učenici zanimanja elektrotehničar: Mateo Jurković, Nikola Višnić i Mateo Grdić Mentori: David Fabijan i Zrinke Ceranić- Jurković Obrtnička i tehnička škola Ogulin
MAKABI – MALA KAPSULA ZA VELIKU BILJKU izv. prof. dr. sc. Marko Vinceković, Sveučilište u Zagrebu, Agronomski fakultet
NAPRAVA ZA BUŠENJE POLUTKI KOLAČA „BRESKVICA“ Modrušan Josip
VANJSKI I UNUTARNJI VISEĆI VERTIKALNI VRTNI SUSTAVI Marjan Matić, Merfid Husić
NEW TREATMENT FOR RAPE SEEDS BASED ON COLLAGEN HYDROLYSATES, IN ORDER TO INCREASE THE DROUGHT RESISTANCE OF THE RAPE SEEDLING Magdalena Lason - Rydel, Katarzyna Lawinska, Edyta Grzesiak, Katarzyna Sieczynska, Joanna Rutowicz, Malgorzata Krepaska, Jolanta Jagiello, Carmen Gaidau, Mihaela Doina Niculescu, Andrzej Obraniak
LEVEL AND QUALITY CONTROL OF UNDERGROUND WATER IN AGRICULTURE FIELDS Mahmoodreza Gorji, Salar Basiri
SMANJENJE EMISIJE CO2 U PROCESU PROIZVODNJE CEMENTA I SODE prof. dr. sc. Zehrudin Osmanović, tehnol; doc. dr. sc. Nedžad Haračić, B. tehnol; Mag. sc. Nisad Avdić, B. tehnol., Damir Mulamehmedović, B. tehnol.
NETOPIVI KORNET ZA SLADOLED Sašenko Sadiković, dipl. inž. stroj.
RESEARCH AND DEVELOPMENT OF KEY TECHNOLOGIES FOR FOOD ULTRA-HIGH PRESSURE EQUIPMENT PRODUCTION Yi Song, Tao Ma, Huanyu Wang, Xiaosong Hu, Ruobin Wu, Xinna Hu, Huan Kang
MODEL CUG MAŠINE Luka Karloci i Karlo Salomon,
Jelena Tuksar, prof., mentor,
Osnovna škola Jože Horvata, Kotoriba
DIGITALNI NOGOMET S DOJAVOM PROMJENE REZULTATA NA MOBITEL POMOĆU BLYNK APLIKACIJE Lara Brajić, Zvonko Ljubić, prof., mentor
3D IGRAČKE, UČILA I UPORABNI PREDMETI Grupa učenika: Sebastian Haček, Stjepan Kovač, Karlo Ovčar, Tina Horvat, Mateja Kovač, Lorena Krznar, Julia Lisjak, Helena Perhoč, Renata Martinec, prof., mentorica, Klub mladih tehničara Osnovne škole Domašinec
KOMUNALNO VOZILO Emily Dvoršćak i Lana Mihalec, Renata Martinec, prof., mentorica, Osnovna škola Domašinec
IGRAONICA "POMAZI ME" Osnovna škola Domašinec
FOTO-KINOKLUB IVANOVEC Osnovna škola Domašinec
BRONČANA MEDALJA
VIŠENAMJENSKO MOBILNO POSTROJENJE ZA PRERADU Damir Remenar
METALNI ČISTAČ SA SPUŽVOM Orel Bračulj
STAKLENIK Vedran Šarlija
ЕLЕCTRО-MАGNЕTIC STIMULАTОR GRАIN Zh. Sаdykоv, T. Epsolov, E. Zhalnin, Yu. Izmaylov, L. Shibryaeva
OPEN-CELL POLYURETHANE FOAMS BASED ON MODIFIED COOKING OIL FOR APPLICATION IN CONSTRUCTION INDUSTRY Maria Kuranska, Aleksander Prociak, Krzysztof Polaczek, Elżbieta Malewska, Sławomir Michalowski, Katarzyna Uram
BIOACTIVE SORPTION COMPOSITION FOR NEUTRALIZATION OF MYCOTOXINS IN FEED FOR FARM ANIMALS Uliana Kru, Elena Kuzubova, Galina Shaidorova, Aleksandra Radchenko
RELATHIONSIPS BETWEEN CONVENTIONAL AND KUNITZ-FREE SOYBEAN LINES IN EARLY SELECTION GENERATIONS Mirjana Srebrić, Vesna Perić, Snežana Mladenović Drinić, Institut za kukuruz „Zemun Polje“